  • HI0603T220R-10
HI0603T220R-10
advertisement
Manufacturer No:
HI0603T220R-10
HK JDW NO:
449-HI0603T220R-10
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
HI0603T220R-10
Description:
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HI0603T220R-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    HI
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    1
  • Current Rating (Max)
    6A
  • Impedance @ Frequency
    22Ohms @ 100MHz
  • Height
    787.4μm
  • Length
    1.6002mm
  • Width
    787.4μm
  • Height (Max)
    0.032 0.80mm