  • HHV-50FR-52-1M27
HHV-50FR-52-1M27
advertisement
Manufacturer No:
HHV-50FR-52-1M27
HK JDW NO:
898-HHV-50FR-52-1M27
Datasheet:
HHV-50FR-52-1M27
Description:
1.27MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-50FR-52-1M27
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.27MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W