  • HHV-25JB-52-33K
HHV-25JB-52-33K
advertisement
Manufacturer No:
HHV-25JB-52-33K
HK JDW NO:
898-HHV-25JB-52-33K
Datasheet:
HHV-25JB-52-33K
Description:
33kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-25JB-52-33K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W