  • HF2018R-253Y0R4-01
HF2018R-253Y0R4-01
advertisement
Manufacturer No:
HF2018R-253Y0R4-01
HK JDW NO:
769-HF2018R-253Y0R4-01
Description:
Common Mode Filters / Chokes 25mH 0.4A
Step5Bar-code shipping tag
HF2018R-253Y0R4-01
  • Operating Temperature
    -20°C~120°C
  • Size / Dimension
    0.866Lx0.827W 22.00mmx21.00mm
  • Inductance
    25 mH
  • Current
    400mA
  • Max DC Current
    400mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.9Ohm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    17.5006mm