  • HES24-4ST-VLW
HES24-4ST-VLW
advertisement
Manufacturer No:
HES24-4ST-VLW
HK JDW NO:
352-HES24-4ST-VLW
Package:
Datasheet:
HES24-4ST-VLW
Description:
ETHERNET SWITCH DIN-RAIL UNMANAG
Step5Bar-code shipping tag
HES24-4ST-VLW
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C
  • Series
    HES24
  • Connector Type
    RJ45, ST
  • Type
    Switch - Unmanaged
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC