  • HES24-2SC-VLW
HES24-2SC-VLW
advertisement
Manufacturer No:
HES24-2SC-VLW
HK JDW NO:
352-HES24-2SC-VLW
Package:
Datasheet:
HES24-2SC-VLW
Description:
ETHERNET SWITCH DIN-RAIL UNMANAG
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HES24-2SC-VLW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C
  • Series
    HES24
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    RJ45, SC
  • Type
    Switch - Unmanaged
  • Ingress Protection
    IP30
  • Configuration
    Fixed
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC