  • HES10M-2G-4SFC35-VL
HES10M-2G-4SFC35-VL
advertisement
Manufacturer No:
HES10M-2G-4SFC35-VL
HK JDW NO:
352-HES10M-2G-4SFC35-VL
Step5Bar-code shipping tag
HES10M-2G-4SFC35-VL
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Connector Type
    RJ45, FC
  • Configuration
    Fixed + SFP
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC