  • HES10M-2G-2SSC-VLW
HES10M-2G-2SSC-VLW
advertisement
Manufacturer No:
HES10M-2G-2SSC-VLW
HK JDW NO:
352-HES10M-2G-2SSC-VLW
Step5Bar-code shipping tag
HES10M-2G-2SSC-VLW
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C
  • Connector Type
    RJ45, SC
  • Configuration
    Fixed
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC