  • HDZ110R00B
HDZ110R00B
advertisement
Manufacturer No:
HDZ110R00B
HK JDW NO:
890-HDZ110R00B
Package:
Radial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HDZ110R00B
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±1ppm/°C
  • Resistance
    110Ohms
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Height Seated (Max)
    0.433 11.00mm
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    Radial
  • Supplier Device Package
    Radial Lead
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    HD
  • Size / Dimension
    0.421Lx0.169W 10.70mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±0.1%