  • HDDC24-24P-NM
HDDC24-24P-NM
advertisement
Manufacturer No:
HDDC24-24P-NM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-HDDC24-24P-NM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HDDC24-24P-NM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Brackets
  • Mounting Type
    Bracket Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    HD
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    N Type Male
  • Frequency
    2.4GHz
  • Gain
    24dBi
  • Antenna Type
    Parabolic Grid
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height
    609.6mm
  • Height (Max)
    24.000 609.60mm