  • HCM4914745600ABKT
HCM4914745600ABKT
advertisement
Manufacturer No:
HCM4914745600ABKT
HK JDW NO:
185-HCM4914745600ABKT
Package:
HC-49/US
Datasheet:
HCM4914745600ABKT
Step5Bar-code shipping tag
HCM4914745600ABKT
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    HCM49
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm