  • HCM1A1707V2-2R2-R
HCM1A1707V2-2R2-R
advertisement
Manufacturer No:
HCM1A1707V2-2R2-R
HK JDW NO:
255-HCM1A1707V2-2R2-R
Datasheet:
HCM1A1707V2-2R2-R
Step5Bar-code shipping tag
HCM1A1707V2-2R2-R
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.675Lx0.675W 17.15mmx17.15mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    22A
  • Inductance
    2.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    2.41mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    31A
  • Height Seated (Max)
    0.276 7.00mm