  • HCM1A1305-220-R
HCM1A1305-220-R
advertisement
Manufacturer No:
HCM1A1305-220-R
HK JDW NO:
255-HCM1A1305-220-R
Datasheet:
HCM1A1305-220-R
Description:
Quantity:
In Stock : 8441
Step5Bar-code shipping tag
HCM1A1305-220-R
    Select All
  • Current - Saturation
    6.8A
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    HCM1A
  • Size / Dimension
    0.524Lx0.480W 13.30mmx12.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    3.5A
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    51.8mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz