  • HA1831500000G
HA1831500000G
advertisement
Manufacturer No:
HA1831500000G
HK JDW NO:
48-HA1831500000G
Purchasing and Inquiry
HA1831500000G Overview
HA1831500000G Features
HA series
HA1831500000G Applications
There are a lot of Amphenol Anytek HA1831500000G Terminal Blocks applications.
  • Refrigeration control
  • Industrial Automation
  • Transportation
  • Energy efficient lighting (LED)
  • Military Technology
  • Electrical substations
  • Embedded systems
  • Data Technology
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
Step5Bar-code shipping tag
HA1831500000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Wire Gauge
    14-24 AWG
  • Voltage
    300V
  • Current
    10A