  • H7BR-BWVP-AC24/DC12-24
H7BR-BWVP-AC24/DC12-24
advertisement
Manufacturer No:
H7BR-BWVP-AC24/DC12-24
HK JDW NO:
607-H7BR-BWVP-AC24/DC12-24
Package:
Description:
Counters & Tachometers Use H7BX Series
Step5Bar-code shipping tag
H7BR-BWVP-AC24/DC12-24
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Type
    Batch, Preset, Totalizer
  • Max Operating Temperature
    55°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Voltage - Supply
    24VAC 12V~24VDC
  • Panel Cutout Dimensions
    Square - 68.00mm x 68.00mm
  • Reset
    External, Front Panel, Programmable
  • Count Rate
    30Hz, 1kHz, 5kHz, 10kHz