  • H5CX-L8SD AC24/DC12-24
H5CX-L8SD AC24/DC12-24
advertisement
Manufacturer No:
H5CX-L8SD AC24/DC12-24
HK JDW NO:
607-H5CX-L8SD AC24/DC12-24
Description:
RELAY TIME DELAY 9999HRS SOCKET
Step5Bar-code shipping tag
H5CX-L8SD AC24/DC12-24
    Select All
  • Mounting Type
    Socketable
  • Published
    2015
  • Series
    H5CX
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    24VAC 12V~24VDC
  • Termination Style
    Plug In, 8 Pin (Octal)