  • H3DKZ-HDL AC200-240V
H3DKZ-HDL AC200-240V
advertisement
Manufacturer No:
H3DKZ-HDL AC200-240V
HK JDW NO:
607-H3DKZ-HDL AC200-240V
Package:
Description:
RELAY TIME DELAY 120SEC 5A 250V
Step5Bar-code shipping tag
H3DKZ-HDL AC200-240V
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Published
    2010
  • Series
    H3DKZ
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    200V~240VAC
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Function
    Off-Delay
  • Circuit
    SPDT (1 Form C)
  • Relay Type
    Mechanical Relay
  • Contact Rating @ Voltage
    5A @ 250VAC