  • GW CSSRM1.PC-MUNQ-5C7E-1-700-R18
advertisement
Manufacturer No:
HK JDW NO:
606-GW CSSRM1.PC-MUNQ-5C7E-1-700-R18
Package:
1212 (3030 Metric)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1212 (3030 Metric)
  • Thermal Resistance of Package
    3°C/W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    OSLON® Square
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    2.9V
  • Viewing Angle
    120°
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    145 lm/W
  • CCT (K)
    6500K
  • CRI (Color Rendering Index)
    70
  • Current - Max
    1.8A
  • Flux @ 85°C, Current - Test
    295lm 259lm~330lm
  • Height Seated (Max)
    0.077 1.95mm