  • GTWX101VHA00P
GTWX101VHA00P
advertisement
Manufacturer No:
GTWX101VHA00P
Manufacturer:
Noritake Company Inc.
HK JDW NO:
556-GTWX101VHA00P
Package:
Datasheet:
Description:
LCD TFT TOUCH DVI WXGA 10.1"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GTWX101VHA00P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Series
    GT-VP
  • Part Status
    Active
  • Interface
    DVI, HDMI, I2C, UART, USB
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    216.96mm W x 135.6mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED
  • Touchscreen
    Capacitive
  • Dot Pixels
    1280 x 800
  • Diagonal Screen Size
    10.1 256.54mm