  • GT-TCE84B-H015-L10
GT-TCE84B-H015-L10
advertisement
Manufacturer No:
GT-TCE84B-H015-L10
Manufacturer:
G-Switch
HK JDW NO:
16232-GT-TCE84B-H015-L10
Package:
Datasheet:
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 5.2mm 100MΩ 1000000 12V 250gf@±30gf 5.2mm -30℃~+85℃ 1.5mm White Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS