  • GT-TC174A-H0065-L1
GT-TC174A-H0065-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC174A-H0065-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC174A-H0065-L1
Description:
No NO J pin 50mA 2.8mm 100MΩ 100000 12V 160gf@±30gf 2.4mm -30℃~+85℃ 0.65mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS