  • GT-TC166B-H057-L10
GT-TC166B-H057-L10
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC166B-H057-L10
HK JDW NO:
16232-GT-TC166B-H057-L10
Description:
No Yes PCPin 50mA 7.3mm 100MΩ 1000000 12V 70gf@±20gf 6.8mm -30℃~+85℃ 5.7mm Black Round Button Lying SPST Plugin Tactile Switches ROHS