  • GT-TC152B-H055-L1
GT-TC152B-H055-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC152B-H055-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC152B-H055-L1
Description:
No NO PCPin 50mA 12mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±30gf 12mm -30℃~+85℃ 5.5mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS