  • GT-TC149A-H100-L1
GT-TC149A-H100-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC149A-H100-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC149A-H100-L1
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 12mm 100MΩ 100000 12V 160gf@±30gf 12mm -30℃~+85℃ 10mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS