  • GT-TC129B-H043-L1
GT-TC129B-H043-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC129B-H043-L1
Manufacturer:
G-Switch
HK JDW NO:
16232-GT-TC129B-H043-L1
Package:
Datasheet:
Description:
NO J pin 50mA 6mm 100MΩ 12V 250gf 6mm -30℃~+85℃ 4.3mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS