  • GT-TC089A-H043-L1
GT-TC089A-H043-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC089A-H043-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC089A-H043-L1
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 6mm 100MΩ 100000 12V 160gf@±30gf -30℃~+85℃ 6mm 4.3mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS