  • GT-TC084E-H043-L5
GT-TC084E-H043-L5
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC084E-H043-L5
HK JDW NO:
16232-GT-TC084E-H043-L5
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 5.2mm 100MΩ 500000 12V 130gf@±30gf 5.2mm -30℃~+85℃ 4.3mm Golden Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS