  • GT-TC034G-H018-L1
GT-TC034G-H018-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC034G-H018-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC034G-H018-L1
Description:
No NO SMDSplicing 50mA 3.5mm 100MΩ 100000 12V 130gf@±30gf 3mm -30℃~+85℃ 1.8mm Black Plum Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS