  • GRM329R71H473KA01J
GRM329R71H473KA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM329R71H473KA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM329R71H473KA01J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.047uF, 50V, u00b110%, X7R, 1210 (3225 mm), 0.033T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape