  • GRM329R71H223KA01J
GRM329R71H223KA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM329R71H223KA01J
HK JDW NO:
535-GRM329R71H223KA01J
Package:
1210
Datasheet:
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 15% ppm/°C 2 Terminations 1210
Quantity:
In Stock : 8511
Step5Bar-code shipping tag
GRM329R71H223KA01J
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Tolerance
    10%
    2
  • Temperature Coefficient
    15% ppm/°C
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 13 INCH
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Capacitor Type
    CERAMIC CAPACITOR
  • Dielectric
    X7R
  • Temperature Characteristics Code
    X7R
  • Multilayer
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm