  • GRM31AR32J331KY01D
GRM31AR32J331KY01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM31AR32J331KY01D
HK JDW NO:
535-GRM31AR32J331KY01D
Package:
Datasheet:
Description:
330pF Ceramic Capacitor 10%
Quantity:
In Stock : 2352
Step5Bar-code shipping tag
GRM31AR32J331KY01D
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Depth
    1.6mm
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
    1206
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1mm