  • GRM31A5C2E122JWA1D
GRM31A5C2E122JWA1D
advertisement
Manufacturer No:
GRM31A5C2E122JWA1D
HK JDW NO:
535-GRM31A5C2E122JWA1D
Package:
1206
Description:
1.2nF Ceramic Capacitor 5% 1206
Quantity:
In Stock : 16814
Step5Bar-code shipping tag
GRM31A5C2E122JWA1D
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Capacitance
    1.2nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1mm