  • GRM21BZ71E106KE15L
GRM21BZ71E106KE15L
advertisement
Manufacturer No:
GRM21BZ71E106KE15L
HK JDW NO:
535-GRM21BZ71E106KE15L
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GRM21BZ71E106KE15L
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Material
    Ceramic
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Voltage - Rated
    25V
  • Height
    1.45mm
  • Capacitance
    10μF
  • Tolerance
    10%