  • GRM21BR71C823KA01L
GRM21BR71C823KA01L
advertisement
Manufacturer No:
GRM21BR71C823KA01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM21BR71C823KA01L
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.082uF, 16V, u00b110%, X7R, 0805 (2012 mm), 0.049T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Plastic Tape