  • GRM219R11C224KC01D
GRM219R11C224KC01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM219R11C224KC01D
HK JDW NO:
535-GRM219R11C224KC01D
Package:
Description:
220nF Ceramic Capacitor 10%
Quantity:
In Stock : 14857
Step5Bar-code shipping tag
GRM219R11C224KC01D
    Select All
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm