  • GRM216R71E123JA01J
GRM216R71E123JA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM216R71E123JA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM216R71E123JA01J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.012uF, 25V, u00b15%, X7R, 0805 (2012 mm), 0.024T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape