  • GRM1884C1H2R0BA01D
GRM1884C1H2R0BA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM1884C1H2R0BA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM1884C1H2R0BA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 2pF, 50V, u00b10.1pF, CK, 0603 (1608 mm), 0.031T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Paper Tape