  • GRM155B11E562KA01D
GRM155B11E562KA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM155B11E562KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM155B11E562KA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 5600pF, 25V, u00b110%, B, 0402 (1005 mm), 0.020T, -25u00ba ~ +85u00baC, 7 Reel/Paper Tape