  • GRM0335C1E681JA01J
GRM0335C1E681JA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C1E681JA01J
HK JDW NO:
535-GRM0335C1E681JA01J
Package:
0201
Datasheet:
Description:
680pF 25V Ceramic Capacitor 5% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 4618
Step5Bar-code shipping tag
GRM0335C1E681JA01J
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    SURFACE MOUNT
  • Material
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    25V