  • GRM0335C1E2R2WA01J
GRM0335C1E2R2WA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C1E2R2WA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM0335C1E2R2WA01J
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 2.2pF, 25V, u00b10.05pF, C0G/NP0, 0201 (0603 mm), 0.012T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape