  • GRM0335C1E101FD01D
GRM0335C1E101FD01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C1E101FD01D
HK JDW NO:
535-GRM0335C1E101FD01D
Description:
100pF Ceramic Capacitor 1% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 3989
Step5Bar-code shipping tag
GRM0335C1E101FD01D
    Select All
  • Mount
    WRAPAROUND
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Voltage - Rated DC
    25V