  • GRM0225C1E6R9CDAEL
GRM0225C1E6R9CDAEL
advertisement
Manufacturer No:
GRM0225C1E6R9CDAEL
HK JDW NO:
535-GRM0225C1E6R9CDAEL
Package:
01005 (0402 Metric)
Datasheet:
Description:
GRM 6.9pF Ceramic Capacitor ±0.25pF C0G NP0 0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm -55°C~125°C 2 Terminations Surface Mount, MLCC 01005 (0402 Metric)
Quantity:
In Stock : 7545
Step5Bar-code shipping tag
GRM0225C1E6R9CDAEL
    WRAPAROUND
  • Weight
    6.010099mg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±0.25pF
  • Capacitance
    6.9pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Thickness (Max)
    0.009 0.22mm