  • GRJ31CR71H105ME11L
GRJ31CR71H105ME11L
advertisement
Manufacturer No:
GRJ31CR71H105ME11L
HK JDW NO:
535-GRJ31CR71H105ME11L
Package:
1206
Datasheet:
Description:
1μF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 7997
Step5Bar-code shipping tag
GRJ31CR71H105ME11L
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1.6mm