  • GRJ216R71H472ME01J
GRJ216R71H472ME01J
advertisement
Manufacturer No:
GRJ216R71H472ME01J
HK JDW NO:
535-GRJ216R71H472ME01J
Package:
0805
Datasheet:
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 9148
Step5Bar-code shipping tag
GRJ216R71H472ME01J
  • Capacitance
    4.7nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm