  • GQM2195G2E4R5DB12D
GQM2195G2E4R5DB12D
advertisement
Manufacturer No:
GQM2195G2E4R5DB12D
HK JDW NO:
535-GQM2195G2E4R5DB12D
Package:
0805
Datasheet:
Description:
4.5pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 2075
Step5Bar-code shipping tag
GQM2195G2E4R5DB12D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    4.5pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Dielectric
    X8G
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm