  • GP50-2673-FBW
GP50-2673-FBW
advertisement
Manufacturer No:
GP50-2673-FBW
HK JDW NO:
4394-GP50-2673-FBW
Description:
FIXED RESISTOR, 267000Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
GP50-2673-FBW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    267000Ohm
  • Packing Method
    BULK
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Operating Temperature (Max)
    160°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Lead Length
    25mm
  • Working Voltage
    200V
  • Lead Diameter
    0.45 mm
  • Rated Temperature
    70°C