  • GKG20086-05
GKG20086-05
advertisement
Manufacturer No:
GKG20086-05
HK JDW NO:
752-GKG20086-05
Package:
Datasheet:
GKG20086-05
Description:
CAP TRIMMER SMD
Step5Bar-code shipping tag
GKG20086-05
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    100V
  • Q @ Freq
    500 @ 1MHz
  • Capacitance Range
    4.5pF~20pF
  • Height Seated (Max)
    0.114 2.90mm