  • GJM0336C1E7R8BB01D
GJM0336C1E7R8BB01D
advertisement
Manufacturer No:
GJM0336C1E7R8BB01D
HK JDW NO:
535-GJM0336C1E7R8BB01D
Description:
7.8pF Ceramic Capacitor 60ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 14290
Step5Bar-code shipping tag
GJM0336C1E7R8BB01D
  • Temperature Coefficient
    60ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    7.8pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Positive Tolerance
    1.2821%
  • Negative Tolerance
    1.2821%
  • Height
    0.3mm