  • GJM0335C1E9R1WB01D
GJM0335C1E9R1WB01D
advertisement
Manufacturer No:
GJM0335C1E9R1WB01D
HK JDW NO:
535-GJM0335C1E9R1WB01D
Package:
Datasheet:
Description:
9.1pF Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 309
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
GJM0335C1E9R1WB01D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Dielectric Material
    CERAMIC
  • Weight
    340.194278μg
  • JESD-609 Code
    e3
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    9.1pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
    0201
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
    Yes
  • Positive Tolerance
    0.55%
  • Negative Tolerance
    0.55%