  • GJM0225C1C5R4DB01L
GJM0225C1C5R4DB01L
advertisement
Manufacturer No:
GJM0225C1C5R4DB01L
HK JDW NO:
535-GJM0225C1C5R4DB01L
Package:
Description:
5.4pF Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 8925
Step5Bar-code shipping tag
GJM0225C1C5R4DB01L
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
    Yes
  • Size Code
    01005
  • Positive Tolerance
    9.2593%
  • Negative Tolerance
    9.2593%
  • Height
    0.2mm
  • Length
    400μm
  • Width
    200μm
  • Thickness
    200μm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    5.4pF
  • Voltage - Rated DC
    16V